Projekty domów pasywnych. Projektowanie domów wysoce energooszczędnych.
Wczytuję dane...

Projekty domów pasywnych

Projekt domu pasywnego

Przekrój domu pasywnego

Nowa strona 1

PROJEKTOWANIE DOMÓW PASYWNYCH.

 

Projektowanie domów pasywnych i wysoce energooszczędnych to specjalność, w której posiadamy bardzo duże doświadczenie. Nasi projektanci zajmują się tym już od ponad jedynastu lat, od kiedy tylko idea domów pasywnych dotarła do Polski. Członkowie naszego zespołu byli pionierami wprowadzjącymi technologie bduynków pasywnych do Polski. Dzisiaj chcemy z powodzeniem dzielić się tym z Państwem, mająć na uwadze ogólne dobro ochrony środowiska.

 

Każdy z projektów budynków pasywnych realizujemy w oparciu o bardzo wnikliwe obliczenia pasywności wg ścisłych wytycznych stworzonych przez specjalistów kontynuujących prorogowanie idei domów pasywnych z Instytutu w Darmstadt (Passiv Haus Projektierung Program). Obliczenia te wykonujemy już na etapie tworzenia koncepcji architektonicznej budynku. Ich wyniki determinują ostateczną bryłę, a co za tym idzie wygląd budynku pasywnego.

 

Dzięki  wnikliwej analizie czynników determinujących ostateczne właściwości energooszczędne budynku, każdemu inwestorowi dobieramy najlepsze rozwiązania projektowe. Dobór ten podyktowany jest indywidualnymi potrzebami inwestora, warunkami zabudowy i specyfiką działki oraz jej otoczenia. Bardzo ważną kwestią dla nas jest również wysokość wydatków inwestycji. Staramy się bowiem dbać o interes inwestora i tworzyć projekty z zastosowaniem technologii zapewniających optymalnie niskie koszty budowy.

 

Projektujemy w najwyższym standardzie pasywnym, nie tylko domy jednorodzinne, ale również budynki użyteczności publicznej, przedszkola, szkoły, biurowce i budynki służby zdrowia, gdzie energooszczędność stanowi szczególną rolę w kontekście obowiązujących przepisów. Wszystkich zainteresowanych budową domu pasywnego lub energooszczędnego zachęcamy do kontaktu i współpracy. Naszą ofertę kierujemy więc nie tylko do inwestorów indywidualnych, ale również do przedstawicieli gmin, czy innych instytucji i organizacji. Nasze doświadczenie i wiedza w zakresie projektowania domów pasywnych będzie gwarancją zadowolenia każdego klienta.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

 

Zobacz, co otrzymasz wraz z zakupem dowolnego projektu typowego:

 

GRATISY